Pozvání ke společné duchovní obnově

„On však odcházíval na pustá místa a tam se modlil.“ Lk 5,16

Milí bratři a sestry, milí přátelé!

Zveme Vás na duchovní obnovu do Vranova. Chtěli bychom Vám poskytnout prostor pro setkání s Pánem Bohem v tichu. Během tří dnů budeme spolu zachovávat ticho a nebudeme mluvit, abychom si vytvořili podmínky klidu, soustředění a vnitřního ticha. Každý den budou společné bohoslužby a několik setkání, krátkých úvodů do meditací, kterými nás pravděpodobně povede Václav Umlauf. Potom budeme každý sám v tichu rozjímat a modlit se.
Setkáme se v Duchovním centru svatého Františka z Pauly ve Vranově ve dnech od 19. až 22. září 2013. Příchod bude individuální ve čtvrtek podvečer. Přihlášeným účastníkům zašleme další podrobnosti a popis, jak se dostat do duchovního centra. Ubytováni budeme každý samostatně. Celodenní strava je zajištěna, budeme si tam moci uvařit kávu nebo čaj. Pokud máte potřebu dietní nebo speciální stravy, prosím, napište to do přihlášky, domluvíme se, co se s tím dá udělat.
Celková cena za pobyt se stravou je 1800Kč. Platit budete při příjezdu do Vranova. Pokud by výše ceny byla nepřekonatelnou překážkou, prosím, ozvěte se Márii Uhlíkové. Na druhé straně, pokud by Vám to situace umožnila a chtěli byste přispět jiným na pobyt v tichu, můžete se také ozvat.
Pokud Vás tato možnost oslovila, chtěli byste se zúčastnit, prosím, ozvěte se Márii Uhlíkové (maria.uhlikova@cb.cz, +42776381235) do 10. září 2013.